0
יוליה פריליק - אמנות נגישה - מגזין GOSTYLE - אפריל 2014

אמנות נגישה – מאת יוליה פריליק – מגאזין גו סטייל – אפריל 2014

This entry is not available in Hebrew.

digi review

דיאלוג דיגיטלי – מגזין אטמוספירה – איתי גודר

על פני 19 קומות במלון רויאל ביץ' תל אביב, מוצגת חממה לאמנות דיגיטלית שאצר שרון תובל, ומציגה מעבודותיהם של אמנים רבים ומוכשרים. כתבה של איתי גודר – מגזין אטמוספרה

גלובס-חממת אמנות דיגיטלית-9.10

אמנות נוטה ללון

בקומה ה-17 במלון רויאל ביץ' החדש בתל-אביב מוצגת תערוכת צילומים תחת הכותרת "מציאות או אשליה" זוהי תערוכת היחיד הראשונה של האמנית לירון זנדמן, במסגרת החממה לאמנות דיגיטלית שנפתחה לאחרונה, עם השקת המלון החדש. אולם אל תעצרו בקומה ה-17. בקומה 18 ממתינה תערוכה של הלית כדורי, בקומה 11 מציגים ניר ארצי ונעה בלרשטיין, בקומה השישית – ניראל יגר ועוד ועוד.

ביוזמה מקורית ומרחיקת לכת החליטו יזמי מלון רויאל ביץ' לשלב במלון אמנות עכשווית צעירה, והקימו את החממה לאמנות דיגיטלית דיג'יארט. האוצר שרון תובל מספר, שכאשר פנתה אליו לראשונה שירה אורן, מבעלי חברת אורנים, שהקימה את המלון, הוא היה מאוד ספקן באשר לכוונותיה. בתי מלון תמיד משלבים אמנות בעיצוב הפנים ולא מיד היה ברור מה עומק העניין והמחויבות של היוזמה החדשה. אולם אורן גילתה נחישות ותובל קיבל תקציב מצד אחד וחופש בחירה רמנותי מצד שני, להקמת חממה לאמנות דיגיטלית ולהגדרת תנאי הפעילות שלה. בהמשך, זה לשיתוף פעולה לא שגרתי מרשת ישרוטל, שהמון נמנה עם מותגי היוקרה שלה. כעת, לאחר הפתיחה, פועלת החממה הן כגלריה לתצוגת העבודות ולמכירתן, והן כמקום למפגש ולסיורי אמנות.

1 of 2

שתף